Targi ślubne i komunijne Toruń 2014

W niedzielę 26 stycznia mogliście nas spokać na toruńskich Targach Ślubnych i Komunijnych. Tegoroczna edycja odbyła się w Hali Sportowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Nowoczesny, skomputeryzowany budynek dostarczył nam dodatkowych emocji, strasząc wszystkich alarmem przeciwpożarowym. Szczęśliwie był to fałszywy alarm, a krótka przerwa nie zniechęciła zwiedzających, co widać na zdjęciu:W tym roku modne są m.in. intensywne, mocne kolory. Jesteśmy na bieżąco z trendami, ale w każdej realizacji zachowujemy nasz styl. To właśnie proponujemy Wam!

Papierowe kule to nasza alternatywa dla dekoracji z balonów:


Oprócz zaproszeń oferujemy wszelkie dodatki do stołu:


Galanteria papierniczna i introligatorska jest naszą specjalnością. Nowe technologie nie są nam jednak obce. Nowością na polskim rynku ślubnym są dekoracje świetlne i multimedialne. Gra świateł i prezentacja naszych prac na ekranie dodatkowo uatrakcyjniły stoisko, choć to tylko ułamek możliwości, które można wykorzystać podczas organizacji przyjęcia:


Za pomoc w realizacji i montażu dziękujemy naszemu Partnerowi - firmie Pasat Audio Projekt:
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Również konkurencji, której spodobało się kilka naszych rozwiązań... :)
Komentarze

Popularne posty